Candidatul ideal:

- Nivelul de studii: medii.

Experienta:
- de preferat in domeniul electric- minim 2 ani;

Descrierea jobului:

Atributii principale de serviciu: receptia, pastrarea si eliberarea de bunuri aflate in administrare
• Descarca marfa livrata in depozit de catre soferi;
• Verifica marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ;
• Receptioneaza produsele in baza documentelor de livrare;
• Efectueaza receptia fizica a marfurilor la intrarea in depozitul firmei;
• Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
• Aranjeaza marfa pe rafturi conform specificatiilor logistice;
• Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii;
• Verifica impreuna cu echipele de instalari conformitatea marfii pregatite si returnate cu cea inscrisa in documentele de livrare;
• Respecta organizarea spatiilor de depozitare;
• Participa la activitatea de inventar derulata de companie;
• Participa la identificarea si scanarea/ numararea marfii pentru inventar;
• Utilizarea corecta a spatiilor si/ sau instrumentelor de lucru cu care lucreaza.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Consus Electric SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Consus Electric SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Consus Electric SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?