GESTIONAR SEF

Candidatul ideal

- Persoana organizata , cu experienta intr-o pozitie similara in domeniul administrativ / logistic/ depozit;
- Studii superioare, de preferinta tehnice
- Experienta in coordonarea unei echipe
- Excelente abilitati de organizare si planificare, spirit antreprenorial, leadership
- Cunostinte tehnice de baza, bun utilizator PC
- Permis auto categoria B.

Descrierea jobului

- Coordoneaza si controleaza activitatea angajatilor in vederea realizarii atributiilor de aprovizionare, depozitare, gestionare si livrare a marfurilor;
- Supervizeaza si controleaza activitatea privind expeditia marfurilor catre clienti
- Raspunde de tinerea la zi a fiselor de magazie de catre gestionari;
- Raspunde de tinuta si comportamentul gestionarilor, stivuitoristilor si a manipulantilor fata de clienti, indiferent de importanta acestora;
- Ofera suport celorlalte departamente ale societatii cu privire la aspecte de logistica , management al stocurilor, transport produse achizitii,etc

"Arabesque SRL va prelucra datele dvs. cu caracter personal furnizate in timpul procedurii de selectie in conformitate cu GDPR. Pentru mai multe detalii legate de drepturile dvs si de modul in care le puteti exercita, accesati "

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Arabesque SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Arabesque SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Arabesque SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?