Care sunt responsabilitatile postului?

  • Receptia si livrare marfa
  • Organizarea si optimizarea fluxului de marfa
  • Gestiunea stocurilor
  • Gestionarea echipei de manipulanti si stivuitoristi

Ce cerinte trebuie sa indepliniti pentru a ocupa postul?

  • Abilitati in organizarea activitatii
  • Capacitatea de a organiza si gestiona activitatea echipei depozitului
  • Bun comunicator cu colegii din celelalte departamente pentru a asigura performanta activitatii
  • Cunostinte de baza in excel
  • Experienta anterioara in gestiune de minim un an
  • Experienta in domeniul deseurilor de ambalaj constituie un avantaj
  • Studii medii

Oferta:

  • salariu atractiv + bonuri de masa

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Flat White Economy Investment pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Flat White Economy Investment pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Flat White Economy Investment locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?