Graduate EA

Suntem o companie britanică de tehnologie de la distanță și ne dezvoltăm echipa de administrație executivă și de asistenți, care joacă un rol crucial în funcționarea generală a afacerii și sunt secretul succesului nostru! Echipa conduce operațiuni și procese de afaceri semnificative, susținându-și liderii respectivi, dar și asumându-și responsabilitatea centrală pentru logistică, cheltuieli, călătorii și programarea interviurilor de recrutare.

Căutăm jucători de echipă pozitivi, autonomi și orientați spre rezultate, cu o atenție excelentă la detalii. Cei mai buni candidați pot demonstra că sunt planificatori naturali, sunt de încredere și hotărâți și dornici să își asume responsabilitatea pentru proiecte și procese. Suntem o afacere globală unică, așa că nu căutăm candidați cu experiență vastă, ci organizatori și comunicatori excelenți, dornici să dezvolte noi abilități și să se străduiască pentru îmbunătățirea continuă.

Echipa Echipa

Executive Administration (EA) oferă suport administrativ tuturor unităților de afaceri din cadrul companiei, de la programarea întâlnirilor și ridicarea comenzilor de achiziție, până la planificarea evenimentelor, coordonarea călătoriilor și revizuirea cheltuielilor.

Scopul slujbei

În calitate de absolvent EA, vă vom ajuta să vă dezvoltați noi abilități și experiență și ne așteptăm să vă implicați în excelență în munca dvs.

Veți avea ocazia să aflați cum rulăm diferite procese, contribuind ca membru nou la fiecare tip diferit de activitate, până când vă familiarizați cu operațiunea noastră. Sarcinile vor varia de la administrarea generală până la asistența cu logistica globală a evenimentelor. Veți ajuta la stabilirea, scalarea, menținerea și îmbunătățirea proceselor, colaborând cu colegii și gestionând programe de schimbare a proiectelor.

Responsabilități cheie
  • Susține echipele alocate: programează întâlniri și interviuri, aprobă cheltuieli
  • Relaționați cu coordonatorii evenimentului
  • Verificați și gestionați întrebările după caz
  • Colaborați cu colegii și omologii EA la activități interfuncționale/interechipe
  • Sprijiniți alte echipe de operațiuni (HR, Finanțe, Juridic etc.)
  • Sprijină logistica pentru activitățile cheie de afaceri (adică primăriile trimestriale și întâlnirile executive)
  • Coordonează cu furnizorii și părțile interesate pe proiecte, stabilind fluxul de lucru și procesele
  • Efectuați proiecte specifice, după cum este necesar, pentru a sprijini operațiunile afacerii în ansamblu
  • Asistență în gestionarea vizitatorilor și oaspeților la birou (dacă vă aflați la birou)

Abilități și experiență valoroase
  • Lucrează la un standard înalt în chestiuni operaționale și administrative
  • Un palmares de diligență, conștiinciozitate și viteză
  • Abilitati excelente de comunicare
  • Încrederea de a vorbi despre domeniile de îmbunătățire, chiar dacă sunt nepopulare
  • Ar fi de dorit experiență în managementul de proiecte și evenimente
  • Doriți să călătoriți pentru evenimente și întâlniri ale companiei de cel puțin două ori pe an, timp de până la două săptămâni
  • Abilități excelente de IT, inclusiv e-mail, internet, procesare de text, foi de calcul și documente partajate.

Ceea ce căutăm
  • Auto-condus, orientat spre rezultate cu o perspectivă pozitivă
  • Foarte organizat și proactiv
  • Excelenta atentie la detalii
  • Un planificator natural
  • Capabil să evalueze critic propria performanță
  • De încredere, tolerant și hotărât
  • Dornic să-și asume responsabilitatea și responsabilitatea
  • Prietenos, abordabil și îi place să lucreze în colaborare
  • Neînfricat în fața neașteptatei
  • Valori și etică puternice și sinceră, cu feedback atent

Ce oferă Canonical:
  • Bugetul personal de învățare și dezvoltare
  • Revizuirea anuală a compensației
  • Recompense de recunoaștere
  • Concediul de odihnă anual
  • Abonament prioritar pentru călătorie

Canonical este o companie internațională de software în creștere care lucrează cu comunitatea open-source pentru a furniza Ubuntu, cea mai bună platformă de software gratuită din lume. Serviciile noastre ajută companiile din întreaga lume să reducă costurile, să îmbunătățească eficiența și să sporească securitatea cu Ubuntu.

Suntem mândri să promovăm un loc de muncă fără discriminare. Diversitatea experienței, perspectivelor și experienței creează un mediu de lucru mai bun și produse mai bune. Indiferent de identitatea dvs., vom acorda o atenție corectă cererii dvs.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Canonical pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Canonical pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Canonical locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?