Grafician / Graphic Designer

nespecificat

Candidatul ideal

Sa ai cunoștințe de Adobe Photoshop / Illustrator sau Corel Draw
Sa stii sa folosesti programele Word, Excel
Sa fii creative, cu simt estetic, imaginatie și ingeniozitate;
Sa ai abilitati de lucru în echipa și capacitatea de a respecta termenele limita de lucru;
Sa fii o persoana sociabila si atenta la detaliile clientilor
Sa ai cunostinte solide de limba romana

Descrierea jobului

Preluarea comenzilor si interactionarea cu clientii
Crearea machetelor pentru invitatii (aranjarea in pagina a textelor)
Verificarea textelor sa nu contina greseli gramaticale sau ortografice
Modificarea si corectarea machetelor in functie de nevoile clientului
Conceperea designului pentru carti de vizita, pliante etc.

Suntem o mica echipa, in plina expansiune, ce a ajutat pana acum mii de miri cu organizarea celui mai frumos eveniment din viata unui clupu: Nunta. Avem o experienta de peste 10 ani in acest domeniu. Seriozitatea aratata clientilor ne-a ajutat sa ne dezvoltam pe plan national. Ne poti contacta pe contact@garf.ro sau la sediul firmei din Cluj-Napoca, mai exact Piata Mihai Viteazu. Suntem nerabdatori sa te primim in echipa noastra.