Grafician / graphic designer

Candidatul ideal

-cunoasterea CorelDraw, AdobePhotoshop
-limba engleza la nivel avansat;
-creativitate, inclinatii artistice;
-experienta pe o pozitie similara;
-atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

-creeaza machetele pentru inscriptionarea bijuteriilor;
-prelucreaza fotografii digitale si text;
-nu cautam colaborare part-time, este un job full-time.

Beneficii:
-pachet salarial fix + bonusuri in functie de implicare si performanta;
-program fix 8h, week-enduri libere;
-posibilitati de promovare in timp;
-atmosfera relaxata si creativa;

-loc de munca stabil;
-cladire birouri in centrul orasului.

Descrierea companiei

Personally ME este o companie in plina ascensiune ce produce si comercializeaza bijuterii personalizate. Atmosfera in echipa noastra este una relaxata si prietenoasa, bazata pe respect reciproc. Suntem in continua crestere si pe parcurs pot aparea posibilitati de promovare in cadrul companiei.
Daca te incadrezi in cerintele noastre, abia asteptam sa ne cunoastem!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Personally ME Bijuterii SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Personally ME Bijuterii SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Personally ME Bijuterii SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?