Graphic Designer/DTP

nespecificat

Candidatul ideal

​- Cunostinte avansate Corel/Adobe Photoshop/Illustrator,motor randari interior design 3DSmax/similar.

- Cunostinte avansate de interior designer

- Executare randari 3D cu produsele noastre de tip gresie si faianta

- Realizarea de grafica pentru diferite proiecte de promovare a gresiei si faiantei.

- Optimizarea fisierelor si pregatirea lor pentru tipar.

- Urmarirea punerii lor in productie.

- Mentinerea relatiei cu tipografia .

- Arhivarea lucrărilor.

- Supervizarea de la distanta a procesului de producţie

Descrierea jobului

- Se va lucra in noul showroom de lux ce se va deschide in luna august, spatiul este de 1400 mp open space.

- Proiectele sunt repartizate periodic de catre Project Manager.

-(Detalii in cadrul unui interviu prin Skype sau la sediu).

-Salariul se ofera in functie de cunostintele candidatului.

Societate creata in 1994 care comercializeaza gresie si faianta pentru 500 distribuitori din Romania, colaboratori Hornbach, Arabesque, Brico Depot, Brick.