Confidential

Graphic designer

  • Confidential

Ne dorim ca viitorul nostru coleg/colega sa detina excelente cunostiinte si experienta de Photoshop/ Graphic Design

Candidatul ideal

Graphic Designer creativ, pasionat de desen artistic care se foloseste adesea de Photoshop, Illustrator si uneori de modelare 3D pentru a-si definitiva ideile artistice.
Original, imaginatia si simtul artistic sa fie punctele forte, pregatit pentru a-si pune creativitatea la incercare cu proiecte interesante.

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine:

  • sa ai cunostinte si experienta solida in Adobe Photoshop, Adobe Illustrator si Adobe Indesign;
  • cunoasterea unui program de modelare 3D poate constitui un avantaj;
  • sa ai talent grafic, simt artistic, creativitate, atentie la detalii;
  • sa fii original, sa ai imaginatie, meticulozitate si capacitatea de a respecta termene limita;
  • bune abilitati de comunicare;
  • deschidere la feedback si disponibilitatea de a ajusta designurile conform cerintelor;
  • cunostiinte minime de operare imprimanta outdoor, copiator si tehnica de birotica;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?