Gravity

Gravity Sportswear angajeaza maistru confectii textile

  • Gravity
Salariu
1 EUR

Ne marim echipa si cautam candidatul ideal:
 Experienta profesionala in domeniul confectiilor (2 – 5 ani);
 Responsabil, flexibil, deschis la schimbare si la nou;
 Initiativa, consecventa, ambitie;
 Atitudine pozitiva, orientare spre lucrul in echipa;
 Supravegheaza întregul proces de producție al confecțiilor;
 Se va asigura ca obiectivele de producție să fie îndeplinite, atât calitativ cât și cantitativ.

Responsabilitati:
 Controleaza necesarul de personal si de materii prime;
 Planifica si stabileste impartirea personalului pe utilaje;
 Asigura si urmareste programul de productie referitor la calitate, cantitate, termen de livrare si rentabilitate;
 Coordoneaza activitati de intretinere si reparatii ale utilajelor;
 Analizeaza defectele de calitate, cauzele acestora si elaboreaza masuri pentru asigurarea si imbunatatirei calitatii.
 Vei supraveghea întregul proces de producție al confecțiilor.
 Te vei asigura ca obiectivele de producție să fie îndeplinite, atât calitativ cât și cantitativ.

Oferim:
• Pachet salarial motivațional, proporțional cu rezultatele aduse.
• Oportunitatea de a face carieră dezvoltând unul din cele mai renumite brand-uri de design vestimentar din România.
• Un cadru ideal de învățare și dezvoltare continuă.
• Un mediu de lucru familial, și la bine și la greu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Gravity pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Gravity pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Gravity locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?