Group accountant (Cluj-Napoca)

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Studii superioare economice;
  • Experienta in domeniul contabil – minim 3 ani;
  • Cunostinte de operare PC: Nivel avansat (MS Office, SAP, ERP);
  • Abilitati analitice bune si de organizare / planificare;
  • Abilitati excelente de comunicare;
  • Engleza scris si vorbit nivel avansat;
  • Abilitati pentru lucrul in echipa;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Efectueaza analiza si reconcilierea conturilor de carte mare pe Registrul de Grup;
  • Realizeaza reconcilierea lunara cu companiile din cadrul grupului;
  • Emiterea lunara / trimestriala a facturilor cu costuri de refacturat catre terti sau parteneri din Grup;
  • Inregistreaza in modulul financiar notele contabile primite din business.

Descrierea companiei

Ursus Breweries este cel mai mare producător de bere din România. Mărcile din portofoliul Ursus Breweries sunt: URSUS, Timișoreana, Ciucaș, Grolsch, Peroni Nastro Azzurro, Redd’s, Stejar, Azuga, Pilsner Urquell și St Stefanus.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Ursus Breweries pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Ursus Breweries pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Ursus Breweries locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?