GROUP PERFORMANCE ANALYST

Responsabilitati principale:

  • Asigura administrarea aplicatillor actuale de date privind consolidarea de grup, in vederea generarii sintezelor de rezultate lunare;
  • Asigura pregatirea si punerea la dispozitie de reporting-uri catre reteaua de controlori de gestiune;
  • Asigura optimizarea reporting-urilor provenite din aplicatia de consolidare financiara;
  • Asigura suport in cadrul echipei in vederea optimizarii calculelor privind exploatarea datelor, fiabilizarea cheilor de verificare;
  • Asigura buna functionare a aplicatiei, fiabilizarea datelor astfel incat sa se garanteze calitatea si termenele de furnizare a KPI –urilor;
  • Asigura identificarea si depanarea eventualelor disfunctionalitati ale aplicatiilor de consolidare.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare economice;
  • Engleza & Franceza- nivel avansat;
  • Excel: avansat (VBA), Access poate fi un avantaj;
  • Identifica solutii digitale pentru automatizarea proceselor;
  • Disponibilitate program prelungit in perioada de inchiere lunara (in principal in prima spatamana din luna);
  • Anticipare si capacitate de prioritizare; comunicare cu echipa si cu clientii interni;
  • Eficienta, rigurozitate, rezistenta la presiunea termenelor;
  • Disponibilitate la deplasari in Franta.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la RIAN & PARTNERS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la RIAN & PARTNERS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are RIAN & PARTNERS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?