Horeca sales representative

stretto

Responsabilitati:

- Identificarea potentialilor clienti, dezvoltarea relatiei si identificarea nevoilor de business;

- Analiza oportunitatilor identificate si crearea unei oferte personalizate;

- Vizitarea periodica a clientilor pentru promovarea produselor, preluarea comenzii si verificarea echipamentului de cafea;

- Negocierea comenzilor si termenilor comerciali in functie de tipul, nevoile clientului si obiectivele companiei;

- Colaborarea cu echipa tehnica si administrative pentru raportarea informatiilor de vanzari, planificarea interventiilor tehnice si asigurarea livrarilor;

- Incasarea vanzarilor in termenul de scadenta;

- Evaluarea indicatorilor de performanta: cifra de afaceri, volum, portofoliu listat, incasari si echipament.

Cerinte

- Experienta in vanzari HORECA de minim 2 ani (experienta in vanzarea de cafea reprezinta un avantaj)

- Bun cunoscator al pietii HORECA;

- Posesor permis conducere B de cel putin 2 ani;

- Capacitate avansata de convingere, argumentare si adaptabilitate la diferite contexte;

- Capacitate de comunicare cu persoane la toate nivelurile;

- Persoana dinamica si proactiva, orientate pe rezultate;

Oferim:

Remunerare competitiva corelata cu performanta

Oportunitati reale de dezvoltare in cadrul companiei

Tichete de masa

Asigurare si servici medicale gratuite

Prime de Pasti si Craciun

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALKA TRADING CO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALKA TRADING CO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?