Confidential

Hotelul Kronwell cauta INSTALATOR

  • Confidential

INSTALATOR

Hotelul Kronwell angajeaza instalator in cadrul departamentului tehnic de mentenanță. Dacă aveți calificare sau mai mulți ani de experiență în domeniu, sunteți candidatul ideal, permisul auto contituie un avantaj.

Principale responsabilități:

Execută lucrări de întreținere și reparații la instalațiile sanitare și răspunde de utilizarea sustenabilă a materialelor și a timpului de lucru precum și de calitatea lucrărilor pe care le efectuează.

Cerințe:

  • Certificat de calificare profesională;
  • Disponibilitate de raspuns in caz de interventii de urgenta (inclusiv in schimb de noapte)
  • Punctualitate și dorința de a lucra în echipă;
  • O atitudine proactivă.

Ce oferim:

  • Un mediu plăcut de lucru și condiții foarte bune de desfășurare a activității;
  • Program de lucru flexibil;
  • Salariu fix real pe cartea de muncă și cu posibilitatea de mărire a cuantumului salarial, în funcție de evoluție și performanțe

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?