Descrierea functiei:

Asigurarea tuturor activitatilor legate de evidenta personalului din cadrul locatiei Inteva Salonta in conformitate cu politicile firmei si cu legislatia muncii in vigoare.

Cerinte:

  • Cunostinte de limba engleza - nivel mediu
  • 2 ani experienta pe un post similar sau de recruiter
  • Excelente abilitati de comunicare
  • Cunostinte de utilizare a programelor MS Office, Outlook, Excel
  • Initiativa, flexibilitate , adaptabilitate la schimbari
  • Entuziasm

Atributii si responsabilitati principale:

  • intocmirea contractelor de munca pentru angajatii companiei, a actelor aditionale aferente acestor contracte, respectiv decizii de incetare
  • raportarea contractelor de munca si a modificarilor aparute in derularea lor in Revisal
  • intocmirea pe calculator si editarea de adeverinte, diverse formulare, tabele, adrese necesare desfasurarii activitatii
  • realizarea de anchete atunci cand sunt constate abateri disciplinare
  • actualizarea statelor de functiuni si a tabelelor de muncitori in baza structurii organizatorice aprobate
  • introducerea /initializarea si actualizarea bazei de date a salariatilor firmei
  • tine evidenta trainingurilor/evaluarea eficientei acestora
  • realizeaza survey-urile anuale
  • modifica si afiseaza procedurile de resurse umane, daca este necesar
  • trimite lunar datele adecvate furnizorului de payroll
  • furnizeaza din sistemul de pontaj rapoarte de prezenta ale angajatilor companiei
  • comanda lunar tichete de masa
  • asista managerul de resurse umane in recrutarea personalului direct si indirect productiv
  • organizeaza transportul angajatilor companie
  • participa activ la actiunile de Employer Branding

Postul este disponibil pentru fabrica din Salonta, Bihor!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INTEVA CLOSURES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INTEVA CLOSURES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INTEVA CLOSURES S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?