HR Recruiter

Descrierea si responsabilitatile postului:

  • Organizeaza procesul de recrutare si selectie pentru posturile de care este responsabil:

-posteaza anunturi

-analizeaza cv-uri

-planifica si organizeaza interviuri de angajare

-ofera feedback candidatilor

  • Se preocupa de integrarea angajatilor noi in companie
  • Se implica in organizarea evenimentelor pentru angajati si a targurilor de specialitate

Cerinte:

  • Aptitudini de comunicare, atitudine pozitiva si flexibilitate
  • Abilitati de munca in echipa, organizare, planificare, constiinciozitate, atentie la detalii
  • Competente PC (Excel, Outlook, Power Point)
  • Studii in domeniul Resurse Umane
  • Cunostinte in domeniul legislatiei muncii si a procesului de recrutare si selectie
  • Experienta minim 1 an intr-un departament de Resurse Umane

*Cunoasterea programului SAP HR constituie un avantaj

Beneficii:

  • Contract perioada nedeterminata
  • Formare si dezvoltare continua
  • Venituri financiare motivante
  • Tichete de masa
  • Bonusuri pentru recomandari candidati
  • Program de lucru flexibil
  • Cafea din partea "casei"

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Materom SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Materom SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Materom SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?