HR Specialist - recrutare & admin

Suntem in cautarea unui coleg entuziast, implicat, organizat si dornic sa se dezvolte in HR, care sa se ocupe de gestionarea proceselor de recrutare si administrare din cadrul departamentului de Resurse Umane al companiei Electroprecizia .

Candidatul Ideal:

  • Esti pasionat de domeniul Resurselor Umane;
  • Ai bune abilități de comunicare și relaționare;
  • Ești responsabil si ai spirit de echipă;
  • Doresti sa acumulezi informatii noi;
  • Esti dispus pentru deplasari in vederea recrutarii in Brasov si in alte judete.

Cerinte:

  • Absolvent de studii superioare;
  • Minim 2 ani experienta in activitati de resurse umane ( administrare, salarizare – avantaj);
  • Cunoasterea proceselor de HR;
  • Capacitate de relationare, persoana deschisa;
  • Cunostinte PC: pachetul Office;
  • Permis de conducere - categoria B;
  • Curs - Inspector Resurse Umane;
  • Cunostinte limba engleza;
  • Abilitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan.

Responsabilitati:

  • Participarea la campaniile de recrutare din teren initiate de companie si acordarea suportului pentru campaniile de recrutare;
  • Sortarea si introducerea CV-urilor in baza noastra de date;
  • Cautarea de noi candidati in acord cu cerintele postului vacant;
  • Programarea candidatilor pentru interviuri;
  • Participarea la interviuri face to face;
  • Oferirea feedback-ului candidatilor selectati cu privire la rezultatul/etapele procesului de selectie;
  • Intocmirea si gestionarea documentatiei necesare pentru viitorii angajati;
  • Gestionarea documentelor administrative ale departamentului;
  • Introducerea pontajelor in programul de salarizare.

Ce iti oferim:

  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Prime de sarbatori
  • Transport asigurat
  • Training-uri in vederea dezvoltarii

Alaturi de noi vei lucra alaturi de o echipa frumoasa, care iti va oferi tot suportul de care ai nevoie, un mediu de lucru in care te vei dezvolta continuu.

Descrierea companiei:

SC Electroprecizia AG este parte a grupului de firme  Electroprecizia din județul Braşov și îşi desfăşoară activitatea în domeniul proiectării, execuţiei și mentenanței instalațiilor electrice in gama 0,4 kV ÷ 400 kV, a rețelelor și stațiilor electrice de transformare și distribuție din sistemul energetic național, precum si in domeniul construcţiilor civile şi industiale.

SC Electroprecizia AG și-a diversificat și îmbunătățit permanent ariile de competențe și are capabilitatea tehnică și managerială de a oferi soluții tehnice complexe și de a realiza proiecte de succes. În calitate de antreprenor general suntem responsabili pentru coordonarea zilnică a șantierelor, pentru managementul eficient al resurselor umane și materiale proprii precum și ale firmelor subcontractate în derularea lucrărilor.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Electroprecizia A.G. SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Electroprecizia A.G. SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Electroprecizia A.G. SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?