Hull Design Engineer

Cautam candidati cu sau fara experienta dar care ar fi absolvit sau sunt in curs de absolvire a unei Facultati cu specific naval. Candidatul ideal va fi responsabil cu executarea designului de detaliu in birourile noastre din Constanta. Veți desena noi modele și veți actualiza modelele noastre actuale. În timpul procesului de creare, vă veți asigura că design-urile noastre îndeplinesc toate responsabilitățile necesare de proiectare.

Responsabilitati

  • Desenați, actualizați și mențineți design-urile
  • Gestionați mai multe sarcini complexe în același timp
  • Asigurați-vă că modelele noastre îndeplinesc responsabilitățile de producție, tehnice și ale clienților
  • Asigurați-vă că toate proiectele de proiectare sunt finalizate în buget și timp

Calificări

  • Licență sau experiență echivalentă în Inginerie Mecanică sau diplomă tehnică relevantă
  • experiență CAD
  • Cunoștință în CAD
  • Abilități puternice de organizare și comunicare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ROSINAV NETWORK pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ROSINAV NETWORK pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ROSINAV NETWORK locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?