Human Resources Administrator

Administratorul de resurse umane va fi responsabil pentru gestionarea întrebărilor angajaților, scrisorilor și actualizărilor sistemului. În plus, va efectua și executa o gamă definită de sarcini administrative legate de activitățile operaționale de HR zilnice în conformitate cu liniile directoare și proceduri predeterminate.

Responsabilitati

  • Gestionarea proceselor de on-boarding/off-boarding
  • Intocmirea si actualizarea contractelor de munca si a solicitarilor angajatilor
  • Asigurarea acurateții datelor HR și întreținerea la zi
  • Acoperire pe sarcini ad-hoc zilnice de HR
  • Sprijiniți coordonatorul de resurse umane în furnizarea priorităților și cele mai bune practici de resurse umane
  • Lucrul împreună la proiecte cu accent pe optimizarea proceselor de resurse umane și implementarea de noi instrumente
  • Colaborarea și comunicarea între funcții și alte birouri la nivel internațional
  • Lucrați îndeaproape cu managerul dvs. și contribuiți la proiectele de resurse umane, oferiți idei și sugestii
  • Suport la intocmirea dosarelor necesare in cazul actiunilor disciplinare, in conformitate cu Legea romana

Cerințe pentru post

  • Diplomă universitară, de preferință, cu accent pe resurse umane sau similar (min. 1 an de experiență de lucru în HR este obligatoriu)
  • O dorință reală de a-i ajuta și de a-i sprijini pe ceilalți
  • Cunoștințe lingvistice: engleză fluentă
  • Cunoștințe, abilități, competențe: cunoaștere foarte bună a dreptului muncii din România, bune abilități de comunicare, comportament centrat pe client

Noi oferim

  • Pachet salarial competitiv
  • Oportunități de creștere în carieră într-o organizație internațională în creștere
  • 4 zile/saptamana de la birou + 1 zi/saptamana WFH
  • Locație: Sema Parc, București

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la CTP Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la CTP Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are CTP Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?