Human Resources Manager

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai mari jucători de pe piața de proiectare, producție și asamblare de tablouri și tablouri electrice, căutăm un Manager Resurse Umane care să conducă echipa pe calea succesului.

Postul este deschis in Bacau, dar exista posibilitatea de mutare.

Responsabilitati

Dezvoltați și implementați strategia de resurse umane pentru a sprijini operațiunile din România.

Responsabil de dezvoltarea programelor de retenție și asigurarea unei fluctuații minime de personal.

Responsabil de dezvoltarea și implementarea unor programe puternice de motivare a personalului pentru a obține un nivel sporit de angajament și dăruire.

Coordonează cooperarea cu furnizorii de servicii de salarizare pentru întocmirea rapoartelor legale lunare.

Responsabil cu programele de recrutare pentru toate entitățile din România.

Responsabilitati atat in zona de coordonare cat si implicarea in zona operationala.

Implicarea în proiecte locale, regionale și de grup (tranziții, îmbunătățirea proceselor, politici, programe de integrare, traseu de carieră etc).

Sprijin in dezvoltarea companiei, atat din punct de vedere al personalului cat si al planurilor financiare.

Asigurați stabilirea solidă a obiectivelor, urmărirea valorilor și procesul de management al performanței.

Asigurați stabilirea solidă a obiectivelor, urmărirea metricilor și gestionarea performanței.

Gestionează bugetul stabilit pentru activitățile de HR.

Calificări

  • Diplomă de licență sau experiență relevantă
  • 5+ ani de experiență în resurse umane
  • Recrutare puternică și abilitate demonstrată de a îmbunătăți strategiile de achiziție de talente
  • Expertiză demonstrată de formare a managerilor și angajaților
  • Abilități puternice de organizare, gândire critică și comunicare
  • Atentie la detalii si judecata buna

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ManpowerGroup România pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ManpowerGroup România pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ManpowerGroup România locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?