Human Resources Qualification and Development Specialist

NBHX TRIM GROUP este lider mondial în suprafețe inovatoare pentru interioarele auto, care transmit un sentiment de confort și frumusețe.

Folosind un portofoliu divers de materiale de lux, inclusiv suprafețe frumoase din lemn, metale moderne și materiale sintetice versatile, dezvoltăm produse care ridică percepția asupra interiorului vehiculului.

Înțelegem că interioarele inovatoare sunt mai mult decât estetică și stil și ne concentrăm pe dezvoltarea ornamentelor care depășesc decorarea pentru a îmbunătăți experiența utilizatorului și a adăuga funcții.

Oferim flexibilitate în stilare și finisare cu soluții pentru toate suprafețele dintr-o singură sursă. Clienții noștri includ OEM premium și furnizori de nivel 1 bine-cunoscuți.

Pentru firma noastra NBHX ROLEM , cu o traditie de peste 25 de ani in zona metropolitana Brasov, cautam un

Specialist în calificare și dezvoltare resurse umane

Responsabilitatile locului de munca:

  • Specialistul în calificare și dezvoltare HR este responsabil pentru implementarea strategiei de dezvoltare aferentă activităților unității de afaceri, folosind proceduri și metode interne;
  • Supraveghează sistemul de calificare în raport cu nivelul atelierului;
  • Oferă traininguri interne și externe conform calendarului și bugetului anual, în colaborare cu departamentul de achiziții;
  • Sprijină implementarea programelor digitalizate (onboarding, participarea la training, managementul performanței);
  • Se bazează pe standardele IATF 16949 pentru a asigura servicii de înaltă calitate.

Cerințele pentru locul de muncă:

  • Minim 4 ani experiență totală în HR, din care minim 3 ani experiență într-o poziție similară în industria de producție auto;
  • diplomă de licență în resurse umane sau specializare tehnică;
  • Sisteme și metode de dezvoltare a angajaților;
  • Abilitati de prezentare;
  • Abilitati de lucru in echipa si colaborare;
  • Organizarea eficientă a timpului;
  • Etica muncii;
  • Cunostinte cu Microsoft Office Suite.

Beneficii:

  • Mediu de lucru dinamic;
  • Pachet salarial competitiv si beneficii;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Programe de sănătate și wellness și reduceri cu partenerii noștri.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NBHX Rolem pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NBHX Rolem pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NBHX Rolem locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?