Human Resources Trainer

Care vor fi atribuțiile tale?

  • Efectuarea de coaching și training pentru personalul magazinelor, precum și pentru echipa de office.
  • Crearea, pregătirea, gestionarea programului de integrare a noilor angajați.
  • Oferirea de suport pentru deschiderea de noi magazine prin recrutare, coaching, instruire pe baza procedurilor, traininguri pentru echipele de vânzări.
  • Oferirea de suport pentru departamentele din biroul central al companiei pentru formări, cursuri sau evenimente de tip teambuilding.
  • Participarea la crearea și urmărirea planurilor individuale de dezvoltare și formare pentru îmbunătățirea competențelor manageriale și de specialitate.
  • Cooperarea cu managerii regionali în atingerea obiectivelor.
  • Cooperarea strânsă cu magazinele și managerii regionali pentru identificarea și planificare procesele de recrutare necesare.
  • Efectuarea recrutării personalului de conducere din magazine.
  • Îmbunătățirea calității serviciilor pentru clienți, prin trainingul personalului și vizite în magazine.
  • Implementarea de noi proceduri și proiecte care sprijină strategia organizației.

Ce așteptăm de la tine?

  • Abilități de organizare și deschidere în abordarea sarcinilor atribuite.
  • Experiență în recrutare, training și coaching.
  • Disponibilitate pentru deplasări în magazine.
  • Studii superioare (psihologie, management, pedagogie).
  • Cunoașterea pachetului MS Office.
  • Cunoașterea limbii engleze la nivelul mediu-avansat.

Ce îți putem oferi?

  • Un rol dinamic și cu impact real în echipă.
  • Posibilitatea de a implementa proiecte interesante.
  • Echipă prietenoasa și creativă.
  • Dezvoltarea competențelor profesionale.
  • Pachet salarial atractiv.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SMYK Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SMYK Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SMYK Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?