Hoblea Lucian

Infirmieri in azilele de bătrâni din Marea Britanie

  • Hoblea Lucian
Salariu
1.800 EUR

Pearson Anderson
Compassion in care +Ten years on

Locuri de munca ( infirmieri ) in azilele de bătrâni din Marea Britanie
Experiența nu este necesara, oferim training de specialitate în urma căruia se obțin calificări in domeniu.
Durata training 4-5 zile.
Se oferă cazare pe aceasta durata.
Agentia este dispusa să achite in locul dvs costurile.

Candidatul ideal
* Cel puțin două acte de identitate valabile:
CI , Pașaport , Permis de conducere , UK driving license .
* Limba engleza la nivel conversațional , capacitatea de a comunica

Descrierea jobului
Azilele de bătrâni sunt dotate cu echipamente moderne.
Se oferă contract de munca pe perioada de 3 ani de zile.
Contractul de munca se poate rezilia la solicitarea dumneavoastră.

Salariul
8,21 £ / ora
În funcție de experiența și vechime salariul se poate marii
Plata se face săptămânal
La cerere se oferă cont bancar ( lire sterline )

National Insurance Number - NINO - nu este necesar , dar constituie un avantaj pentru dvs.

Cazierul judiciar este obligatoriu (DBS Check ), se face de către firma contra cost

Detalii suplimentare
Tel + 44.7405.381.146

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Hoblea Lucian pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Hoblea Lucian pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Hoblea Lucian locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?