Inginer Agronom - Ferma Vegetala

Cautam inginer agronom pentru ferma vegetala (approx 850 ha) in comuna Doaga, jud. Vrancea.

Responsabilitati:

Planificarea culturilor mari, a tuturor activitatilor de la pregatirea terenului pana la recoltare;
Intocmeste planuri de fertilizare a terenului;
Lucreaza pentru a obtine recolte valoroase, atât din punct de vedere calitativ, cât și cantitativ.

Cerinte:
- facultate absolvita: Agronomie;
- experienta de munca in domeniu:  proaspat absolvent sau 3-5 ani de experienta in domeniu;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- mesele asigurate in ferma; cazarea poate fi asigurata langa ferma daca e nevoie;
- salariul negociabil in functie de abilitati si experienta.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la AGROIND FOCSANI SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la AGROIND FOCSANI SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are AGROIND FOCSANI SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?