Inginer Agronom / Silvic

Companie cu profil agricol, avand ca activitate principala cultivarea de Paulownia pe suprafete extinse in Recas,

angajeaza Inginer Agronom / Silvic - Teamleader.

Cerinte:

-Experienta in domeniu –  cu sau fara experienta

-Limba engleza – nivel conversational

-Limba germana sau franceza – reprezinta avantaj

-Cunostinte operare PC

-Capacitate organizatorica, Teamleader

-Initiativa, determinare, dorinta de evolutie, spirit de echipa, comunicativ

-Permis cat. B, permisul cat. Tr reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

- Participa la planificarea lucrarilor de infiintare si intretinere cultura si verifica periodic realizarea acestora;
- Participa la planificarea activitatii fermei societatii;
- Colecteaza zilnic diferite date privind activitatatile desfasurate in cadrul fermei;
- Completeaza documente de natura operationala pentru societate;
- Planifica si participa la procesul de achizitionare a input-urilor pentru culturi;
- Verifica periodic respectarea normelor de consum de motorina;
- Verifica periodic situatia stocurilor existente in cadrul fermei;
- Raporteaza etapele de dezvoltare a culturilor catre superiori;
- Monitorizeaza mediul agricol si raporteaza rezultatele superiorilor;
- Aplica normele de productie ecologica, unde este cazul;
- Indeplinirea altor sarcini, la cererea superiorilor ierarhici.

Beneficii: Salariu motivant si alte beneficii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PP Pepiniera si Plantatie SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PP Pepiniera si Plantatie SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PP Pepiniera si Plantatie SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?