Confidential

Inginer birou tehnic

  • Confidential

. ASFALT DOBROGEA . angajeaza personal calificat in conditii avantajoase Inginer Constructor

Standarde de Calificare :

Inginer Constructor (Inginer CFDP constituie un avantaj) cu experienta minima de 2 ani in gestionarea programelor de devize , in urmarirea lucrarilor din punct de vedere cantitativ

Abilitati bune de comunicare

Cunostiinte tehnice  in domeniul constructiilor de drumuri

Fire analitica

Responsabilitati

Intocmeste Situatiile de Lucrari si Situatiile de Plata la proiectele pe care le gestioneaza

Intocmirea devizelor la licitatiile la care participam

Verifica documentatia de la licitatie , o analizeaza si depisteaza eventuale neconcordante si lipsuri

Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica

Urmareste executia lucrarilor din punct de vedere cantitativ si in concordanta cu devizele si materialele necesare in proiecte

Intocmeste Managementul de Trafic la proiectele de care raspunde direct

Intocmeste corespondenta necesara cu toti factorii responsabili in timpul executiei

Se Subordoneaza:

Administrator Firma ,Director Tehnic , Sef Compartiment Ofertare

Colaboreaza cu :

Departamentul Calitate , Tehnic , SSM si PSI ,Mecanizare , Topografic si  cu Sefii Bazelor de  Productie , Sefi de Santier

Beneficii :

Salariu net incepand de la 4500 lei

Salariul final va fi stabilit in urma interviului de angajare

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?