Inginer Calitate Proces

Descrierea postului :

Studii MSA pentru echipamente de verificare / control / testare

Monitorizeaza producția

Controleaza ambalajele

Realizeaza audituri zilnice și lunare ale proceselor interne

QRQC : Verifica piesele neconforme

Gestioneaza operatorii  subordonați (Quality & Firewall )

Pregăteste lista care include toate echipamentele de verificare / control / testare, intrare și procese.

Cerinte :

Experienta minim 2 ani pe un post similar

Studii superioare finalizate

Engleza nivel avansat

Salariul negociat in urma interviului

Mediu de lucru atractiv si dinamic cu posibilitati de dezvoltare

Program de lucru : L - V : 09-17

Transport asigurat gratuit

Tichete de masa

Prima pentru Paste si Craciun

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SCP PIMSA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SCP PIMSA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SCP PIMSA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?