Inginer cantități/ devize/ achiziții

Cerințe post:

- Studii superioare tehnice;
- bune cunostinte de utilizare pachet MS Office, programe de devize în special programul de devize IntelSOFT ;

Abilități:

- rigurozitate și atenție la detalii, spirit de observație, capacitate de organizare și de lucru concomitent la mai multe proiecte;  - Orientare către rezultate;
- Simțul datoriei și al responsabilității;
- Perseverență, flexibilitate, consecvență.

Responsabilități:
- realizează ofertele economice complete pe baza proiectelor tehnice, respectând cerințele tehnice din proiect și raportul calitate-preț;

- conștientizează rolul important în optimizarea financiară a Contractului;

- elaborează atașamentele și situațiile de lucrări intermediare și finale;   organizează, arhivează și protejează documentația de care este responsabil;

- asistă  Șeful de șantier  la  urmărirea în timp a consumurilor cantitative (materiale, manoperă);

- solicită oferte de preț departamentului achiziții/aprovizionare si alege produsul conform proiectului și al pretului corespunzător;
- organizează și dezvoltă o bază de date cu furnizori și prețuri.

Beneficii oferite
- Pachet salarial motivant, în concordanță cu rezultatele obținute;
- Condiții de lucru deosebite, într-un colectiv dinamic, cu experiență;
- Posibilitatea de dezvoltare profesională.

Contact:  telefon

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. DRUM INSERV S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. DRUM INSERV S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. DRUM INSERV S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?