Inginer cantitati (quantity surveyor)

Cu o istorie de peste 21 de ani, Electrogrup furnizeaza solutii complete de infrastructura energetica, de telecomunicatii si constructii industriale si civile, la nivel national si international. Compania face parte din grupul E-INFRA, lider pe piata de servicii integrate de infrastructura din Romania, din care fac parte 5 companii si peste 700 de angajati.

Deschidem o noua oportunitate de cariera in cadrul diviziei Constructii si cautam un Inginer Control Calitate pentru sediul din Cluj-Napoca.

Responsabilitati

  • Verificarea cantitatilor de lucrari puse in opera, in vederea decontarii, inclusiv intocmirea tuturor anexelor necesare situatiilor de lucrari
  • Verificarea situatiilor de lucrari ale subcontratorilor
  • Asigurarea decontarii complete si fara omisiuni a cantitatilor executate
  • Verificarea incadrarii in normele de consum pentru materiale, manopera, utilaje
  • Realizarea de masuratori in santier (impreuna cu inginerul topometrist) pentru lucrarile executate

 Cerinte

  • Studii superioare in domeniul constructiilor (inginerie civilă, căi ferate, drumuri și poduri)
  • Experienta dovedita de minim doi ani ca si inginer santier
  • Cunostinte de limba engleza (nivel mediu)
  • Cunostinte MS Office, AutoCAD
  • Permis de conducere categoria B
  • Disponibilitate la deplasari

Ce oferim

  • Schema de salarizare si beneficii axata pe rasplatirea performantei
  • Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
  • Un mediu de lucru dinamic, profesionist, in care dezvoltarea personala este incurajata
  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii
  • Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ELECTROGRUP S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ELECTROGRUP S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ELECTROGRUP S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?