INGINER CANTITATI SI OFERTARE

Responsabilitati:

-calcularea cantitatilor in  Autocad;

-intocmirea dosarelor pentru licitatii publice;

-supervizarea rapoartelor inginerilor din santiere si centralizarea cantitailor zilnice realizate

-mentinerea legaturilor cu beneficiarii lucrarilor (departamentul topo, departamentul cantitati)

Profilul candidatului:

-studii superioare cu profil tehnic-inginer CFDP;

-experienta in calcularea cantitatilor din Autocad;

-cunostiinte minime de limba Engleza(scris si vorbit);

-cunostiinte in licitatii publice; SICAP

-bune cunostiinte de MS Office(Excel) si Autocad;

-capacitate de analiza si sinteza;

-capacitate de gestiune a timpului de lucru (planificare si anticipare);

-disponibilitate pentru deplasari in tara pentru vizualizarea lucrarilor,

Beneficii:

-salar atractiv;

-masina de servici;

-laptop;

-telefon;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la KRAWK S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la KRAWK S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are KRAWK S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?