Compania este infiintata in anul 2014 cu domeniul de activitate constructia drumurilor si autostrazilor.
A desfasurat activitati in constructia drumurilor si autostrazilor in Judetele Ilfov, Brasov si Tulcea.

Descrierea jobului

-verificarea executiei proiectelor,
-executie masuratori,
-intocmirea situatiilor de lucrari,
-intocmirea bugetelor interne,
-raspunde de incadrarea bugetului alocat proiectelor in executie,
-intocmeste documentia de calitate: PVLA, PVRC, PC.

Candidatul ideal

-Absolvent CFDP;
-Disponibilitate pentru lucru/deplasari in afara Bucurestiului;
-Dorinta pentru dezvoltare profesionala;
-Spirit organizatoric si analitic;
-Constituie avantaj daca propune echipa/e de muncitori.

Beneficii:

-salariu motivant;
-cazare;
-diurna;
-laptop;
-masina de serviciu.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ALEXIM ENGINEERING SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ALEXIM ENGINEERING SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ALEXIM ENGINEERING SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?