Inginer cfdp (executie)

Inginer CFDP (execuție)

- Pentru lucrări in domeniul infrastructurii drumurilor, cailor ferate si fundații speciale

- Experiență minima 3-5 ani

- Permis de conducere

Descrierea jobului:

- Coordonarea șantierului/punctului de lucru;

- Menține legătura cu departamentul tehnic/ Șeful de șantier;

- Completarea rapoartelor de lucru;

- Supervizează personalul propriu cat si cel al subcontractorilor din punct de vedere tehnic si organizatoric;

- Disponibil la relocare in tara (primul șantier in zona Turda);

- Urmărește buna funcționare si siguranța utilajelor;

- Capacitatea de a lucra sub presiune, de a respecta termenele limita;

- Solicita si asigura resursele necesare in cadrul șantierului;

Beneficii:- salariu atractiv ,

             -telefon ,laptop

             -posibilitatea de training-uri dezvoltare personala.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la KRAWK S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la KRAWK S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are KRAWK S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?