Fișa jobului

Candidatul ideal

- absolvent al Facultății de Construcții secția Căi Ferate Drumuri și Poduri ;

- cunoașterea avansată a programului AutoCAD

- cunoștințe ale programelor Autodesk Civil3D si ARD constituie un avantaj

- cunoștințe operare Word, Excel, Power Point

- abilități bune de comunicare;

- persoană responsabilă, flexibilă, cu spirit de inițiativă;

- disponibilitate deplasări ocazionale pentru relevee, etc.

 Descrierea jobului

- elaborare documentații tehnice pentru toate fazele de proiectare, în conformitate cu legislația, normativele și reglementările în vigoare;

- colaborare cu proiectanții de specialitate;

- monitorizare și participare la toate fazele proiectului și asigurare asistență tehnică pe toată perioada execuției;

- întocmire documentație de avizare, antemăsurători, liste de cantități;

- relaționare cu autoritățile și cu clienții.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. PRO ACTIV CONSULTING S.R.L pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. PRO ACTIV CONSULTING S.R.L pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. PRO ACTIV CONSULTING S.R.L locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?