INGINER CFDP/SEF SANTIER

Candidatul ideal

- Absolvent al Facultatii de Cai Ferate, Drumuri si Poduri
- Cunoasterea standardelor de proiectare pentru strazi, drumuri si poduri
- Limba engleza constituie un avantaj
- Experienta in domeniu - minim 5 ani
-Excelent operator PC
- Persoana foarte organizata, responsabila, competenta
- Atitudine pro-activa si spirit analitic
- Experienta relevanta in lucrari de drumuri si poduri ( Manager de proiect; Sef de santier)
- Loialitate si spirit de echipa
- Capacitate de a lua decizii clare
- Coordonare structurata a lucrarilor, prioritizarea corecta a acestora
- Capacitatea de a conduce discutii structurate organizate si la subiect
- O buna capacitate de a relationa cu colegii dar si cu beneficiarii proiectelor
- Capacitatea de a aplana si a trata situatiile conflictuale

Descrierea jobului

- Coordonarea din punct de vedere tehnic si calitativ a santierului
- Raspunde de respectarea termenelor
- Raspunde de bunul mers al proiectelor (planificare, executie)
- Colaboreaza cu departamentul ofertare pentru viitoare calculatii
- Informeaza permanent superiorul direct despre situatia privind lucrarile in teren
- Perspective de dezvoltare pe termen lung

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC SOFVI CONSTRUCT INSTAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC SOFVI CONSTRUCT INSTAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC SOFVI CONSTRUCT INSTAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?