Inginer constructii civile

Manpower recruteaza Inginer Constructii Civile pentru un important jucator in piata constructiilor din Romania.

Cerinte:
Studii superioare: constructii civile.
Experienta minim 3 ani in executie pe santiere constructii industriale;
Cunostinte operare PC: Word, Excel; Autocad;
Carnet de conducere categoria B;
Domiciliul in zona Bucuresti, Ploiesti.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Coordonarea echipei interne si a subcontractorilor;
Planificarea si urmarirea activitatii din santier si a oamenilor din subordine;
Supervizeaza constant desfasurarea lucrarilor pe santier si rezolva eventualele probleme aparute in executie;
Monitorizeaza progresul activitatilor in mod regulat si organizeaza intâlniri periodice cu toate persoanele implicate.

Beneficii:
Pachet salarial motivant;
Masina de serviciu;
Durata contract initial: 6 luni, apoi nedeterminat.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?