Inginer constructii civile

Firma de constructii cu vechime in domeniu, din Cluj angajam INGINER CONSTRUCTOR  - pentru constructii civile (executie).

Candidatul ideal

• Absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor;
• Abilitati de comunicare, leadership, spirit de echipa, capacitate de adaptare;
• Foarte bune capacitati de organizare si planificare;
• Cunostinte de legislatie specifica si cunoasterea tehnologiilor de executie a lucrarilor din cadrul santierului;
• Permis categoria B - avantaj

Descrierea jobului :

- Răspunde de buna executare a lucrărilor, de respectarea termenelor stabilite, în funcție de graficele de execuție și a indicilor de calitate;
- Coordonează si supraveghează personalul din șantier;
- Participă activ la planificarea, verificarea și organizarea activităților desfășurate în scopul realizării proiectului, împreună cu echipa alocată;
- Emite necesarele de materiale si echipamente aferente proiectului;
- Verifică corectitudinea proiectelor tehnice;
- Participă la sedințele de analiză tehnică a proiectelor, evaluări si audituri.
- Avizeaza dispozitii de santier, participa la receptia lucrarilor si la intocmirea actelor de receptie.

Oferim :

- Pachet salarial motivant - oferta financiara se discuta in cadrul interviului;
- Posibilitate de promovare în cadrul firmei;
- Un mediu de lucru profesionist alături de o echipă dinamică;

- Conditii bune de lucru, seriozitate din partea angajatorului;
- Proiecte motivante din punct de vedere profesional.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la EGO residence pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la EGO residence pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are EGO residence locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?