Inginer Constructor

Inginer Constructor cu experienta de Manager de Proiect

Candidatul ideal

- studii superioare in domeniu
- experienta in domeniul constructilor
- permis de conducere auto categoria B – obligatoriu;
- cunostine operare PC avansate
- specializari extra – optional.
- cunostinte in programe CAD
-cunostinte pachet Office

Descrierea jobului

Viitorul canditat se va ocupa de:
Planificarea proiectului,
Transmiterea necesarului catre aprovizionare
Realizarea lucrarilor si urmarirea indeliniri termenelor de executie.
Verificare documentatie de specialitate.
Intocmire devize, oferta, situatii de lucrari,
Intocmeste rapoarte saptamanale cu privire la activitatea desfasurata
Intocmirea si verificarea masuratorilor din planuri si teren.

Coordonarea si realizarea lucrarilor de constructii (hale, cladiri industriale, hidroedilitare, constructii civile);

Se ofera:
- salariu atractiv;
- masina
- telefon
- laptop

Descrierea companiei

De-a lungul anilor am format o echipă mare de profesioniști din toate domeniile sectorului național de construcții, având o politică modernă de managemant a resurselor umane. Iscusința și devotamentul muncitorilor noștrii calificați constituie, de fapt, principalul consistent al calității în construcții, iar relațiile din interiorul companiei formează structura unită numita POMPONIO

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la POMPONIO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la POMPONIO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are POMPONIO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?