Inginer constructor

Cerinte:

- Studii superioare profil constructii
- Experienta pe un post similar – minim 2 ani
- Disponibilitate la deplasari in tara
- Cunostinte operare PC
- Carnet de conducere categoria B

Sarcini / Responsabilitati:

- Coordoneaza si supravegheaza activitatea pe santier;

- Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica si comunica orice neconformitate sau problema sesizata
- Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate;
- Monitorizeaza executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie;
- Intocmeste si/sau verifica situatii de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;

- Intocmeste liste cu necesarul de materiale pe baza planurilor si a altor documente din proiect
- Urmareste ca aprovizionarea cu materialele comandate sa se faca la timp si verifica existenta documentelor de calitate;
- Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.

Se oferara salariu atractiv,decontarea navetei etc

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la sc manfex general srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la sc manfex general srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are sc manfex general srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?