INGINER CONSTRUCTOR EXECUTIE

Candidatul ideal

Experiență de minim 1 an într-o poziție similară;

Absolvirea de studii superioare în domeniul construcțiilor;

Persoană pro-activă, orientată spre soluţionarea de probleme;

Foarte bune abilităţi de comunicare;

Disponibilitate pentru deplasări;

Permis de conducere cat. B;

Cunostințe de utilizare PC și softuri tehnice.

Descrierea jobului

Coordonarea şi gestionarea pe teren a unui proiect alocat;

Coordonarea şi verificarea execuţiei lucrărilor pe şantier;

Coordonarea activităţii echipei de lucru şi urmărirea respectării procedurilor interne stabilite;

Administrarea resurselor necesare realizării proiectului;

Coordonarea relațiilor cu subantreprenorii și furnizorii.

Descrierea companiei

Verbau Romania activează în domeniul antrepenoriatului general în construcții civile, industriale și agricole, cu un bogat portofoliu de clienți și lucrări atât în Cluj-Napoca, cât și în restul țării.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la VERBAU ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la VERBAU ROMANIA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are VERBAU ROMANIA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?