Adas Proiect

Inginer constructor in Germania

  • Adas Proiect
Salariu
3.500 EUR

Firma de constructii ADAS Proiect SRL este in cautare de ingineri constructori pentru santierele din Germania (zona Stuttgart).

- Studii superioare tehnice (inginer constructor);
- Experienta de lucru in domeniul constructiilor, minim 3 ani, experienta lucrari structura;
- Flexibilitate in program si decizii, disponibilitate la program prelungit;
- Abilităţi de planificare, organizare şi coordonare a activităţilor desfăşurate;
- Persoană foarte organizată, cu un spirit de observaţie dezvoltat şi orientare către detalii;
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Competente foarte bune de organizare, planificare, coordonare, control, capacitatea de a lua decizii;
- Capacitate de analiza si sinteza, orientare catre respectarea termenelor si atingerea rezultatelor finale;
- Persoana dinamica, flexibila ,dedicata cu spirit de echipa.
- Limba germana, profil tehnic, constituie avantaj.
Descrierea jobului
Responsabil supraveghere santier alocat, supervizarea executiei si coordonarii productiei in santieri;

- Managementul etapelor si prioritizarea lucrarilor;
- Elaborarea planului de lucrari si monitorizarea planului de executie;
- Intocmirea si semnarea tuturor documentelor ce tin de lucrarile de coordonare: situatii de lucrari, raportari periodice, pontaje;
- Participa la receptia interna a lucrarilor materialelor si a produselor;
- Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al calitatii, cantitatii si respectarea termenului de executie;
- Monitorizeaza si participa la toate fazele proiectelor si asigura asistenta tehnica pe toata perioada de executie;
- Centralizarea datelor si comunicare nemijlocita cu reprezentantii beneficiarului;
- Comunicarea si trimiterea de date intre inginer si contabilitatea firmei din Romania si Germania.

Beneficii:
- Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;
- Concedii conform legislației;
- Salar foarte motivant (se stabileste la interviu);
- Bonus la finalizarea proiectului;
- Pachet de relocare (cazare, decontarea transportului);
- Mașină și telefon.

Pentru mai multe informații, contactează-ne la nr.: +49 911 93162408 sau +49 172 4617325.

Vă așteptăm cu drag,

ADAS Proiect SRL!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Adas Proiect pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Adas Proiect pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Adas Proiect locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?