Inginer constructor/inginer cantitati

Responsabilități
- realizarea ofertelor tehnico-economice complete pe baza proiectelor primite de la beneficiari, respectând cerințele tehnice din proiect și raportul calitate-preț;

- elaborează situații de lucrări parțiale și finale;

- asistă Șeful de șantier la urmărirea consumurilor de materiale, etc.

- solicită oferte de preț departamentului achiziții/aprovizionare si alege produsul conform proiectului și al pretului corespunzător;
- organizează și dezvoltă o bază de date cu furnizori și prețuri.

Calitati

- Absolvent al Facultății de Construcții – de preferință specializarea CFDP;
- bune cunostinte de utilizare pachet MS Office, programe de devize în special programul IntelSOFT devize profesional;

- Capacitatea de a lucra concomitent la mai multe proiecte;

- Foarte bună capacitate de planificare, organizare și sinteză;
- Foarte bune abilități de comunicare și lucru în echipă;
- Rigurozitate și atenție pentru detalii;
- Rezistență la stres;
- Inițiativă în acțiuni;
- Orientare către rezultate;
- Simțul datoriei și al responsabilității;
- Perseverență, flexibilitate, consecvență.

Beneficii oferite
- Pachet salarial motivant, în concordanță cu rezultatele obținute;
- Condiții de lucru deosebite, într-un colectiv dinamic, cu experiență;
- Posibilitatea de dezvoltare personală.

Contact: , tel

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la S.C. DRUM INSERV S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la S.C. DRUM INSERV S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are S.C. DRUM INSERV S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?