Inginer constructor ofertare

1615900829665

AG STEEL BUILDING&CLADDING, societate de prestigiu in constructia de cladiri civile si industriale, este in cautarea unui coleg in departamentul de vanzari, locatia  postului  este in sat Bratuleni, jud Iasi( parcul industrial Miroslava).

Drumul spre succes este intotdeauna in constructie, daca esti ambitios, creativ si dai dovada de eficienta, te provocam sa iti construiesti drumul spre succes impreuna cu noi.

Responsabilitati :

  • studierea documentatiei (caiete de sarcini, fise de date, planuri, memoriu tehnic) predate de beneficiar sau pusa la dispozitie de colegii din departamantul de vanzari;
  • stabilirea strategiei pentru intocmirea documentatiei de prezentare a ofertei, tinand cont de cerintele transmise si politica firmei pentru intocmirea ofertelor;
  • intocmirea ofertei tehnico-economica in conformitate cu cerintele documentatiei primite;
  • participarea, daca este solicitat, la toate negocierile ce vizeaza sustinerea ofertei tehnice.

Cerinte:

  • absolvent de studii superioare in domeniul  constructiilor
  • minim 1-2 ani experienta in intocmirea devizelor intr-un soft specializat
  • cunostinte de utilizare Word, Excel, Outlook
  • cunoștințe în legislația achizițiilor publice prezinta un avantaj
  • abilitati dezvoltate de comunicare, de argumentare si persuasiune
  • rationament analitic si gandire strategica
  • seriozitate, responsabilitate si implicare
  • cunostinte de limba engleza la nivel conversational.

Oferta:

  • mediu de lucru dinamic si echipa competitiva
  • pachet salarial motivant corelat cu atingerea obiectivelor
  • formare profesională de specialitate.

Descrierea companiei

Compania AVINCI este specializată în proiectarea și construcția de structuri metalice, placări metalice și închideri metalice .

Avem echipe specializate în asamblarea structurilor metalice, prefabricate, pereți sandwich, fațade, montare pe acoperiș diferite modele, suduri, echipe specializate în domeniul managementului de proiecte și multe altele. De asemenea, avem posibilitatea să fabricăm sistemele de închidere (uși / ferestre) la standardele existente, ceea ce va asigura confortul termic și estetic necesar.

În portofoliul nostru puteți găsi: hale, depozite, showroom-uri, clădiri de birouri, mall-uri, hangare, centre logistice, fabrici și alte clădiri de amploare.

Experiența și profesionalismul nostru, ne permit să asigurăm o finalizare bună a tuturor proiectelor în care suntem implicați.

19  25  top27

Te asteptam in echipa AVINCI!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?