Confidential

Inginer constructor - sef santier

  • Confidential

Societate belgiana cu actionariat romanesc angajeaza pentru santierele din Belgia :

2 ingineri constructii ;

1 desenator CAD.

Profil candidat :

  • absolvent studii superioare tehnice - constructii civile ;
  • foarte buna cunoastere a legislatiei in domeniul constructiilor, amenajari spatii, legislatiei privitoare la obligatiile proprietarilor spatii comerciale si cladirilor de birouri referitor la prevenirea incendiilor, protectia mediului, diverse avizari ;
  • experienta dovedita in domeniul constructiilor minimum 5 ani ;
  • experienta in munca de santier/gestionare proiecte si echipe de muncitori calificati;
  • cunostinte limba franceza/engleza scris/citit/vorbit ;
  • cunostinte foarte bune Microsoft Office(Word, Excel, Power Point), Microsoft Project, AutoCAD ;
  • experienta dovedita de minimum 5 ani in desen CAD (randari 3D constituie un avantaj) pentru desenator ;

Calitati si aptitudini:

  • abilitati de comunicare la nivel managerial ;
  • capacitate de documentare si planificare a activitatii ;
  • capacitate concentrare, analiza si sinteza ;
  • spirit de initiativa, gandire logica, flexibilitate, fire energica, optimista ;
  • atitudine pro-activa, persoana riguroasa ;
  • abilitati organizatorice si de auto-organizare, punctualitate, capacitatea de a respecta termene limita ;
  • rezistenta la stres ;
  • asumarea responsabilitatii ;
  • adaptare rapida la mediul de lucru ;
  • competente de a lucra in echipa, preocuparea permanenta pentru ridicarea nivelului profesional individual si al echipei ;
  • permis auto categoria B.

Responsabilitati:

  • Analizarea si verificarea ofertelor de materiale si lucrari de contructii, instalatii, in vederea achizitionarii/contractarii ;
  • Intocmirea si verificarea necesarului/devizului de materiale de constructii, instalatii ;
  • In teren: verificarea si semnarea procese verbale de receptie partiala si definitiva a lucrarilor;
  • Asigura suport tehnic si consiliere pentru  proiectele de dezvoltare ale societatii ;
  • Coordonarea echipelor , verificarea stadiului lucrarilor executate in regie proprie si cu terti;
  • Asigura relatia de colaborare cu firmele partenere de executie si proiectare lucrari ;
  • Munca de birou combinata cu munca de teren.

Oferta (bonusuri, beneficii) :

  • pachet salarial: salariu fix + prime + telefon mobil de serviciu,
    posibilitati de promovare ;
  • raport de munca legal in Belgia pe perioada nedeterminata ;
  • ajutor din partea societatii pentru integrarea in Belgia ;
  • diverse activitati extra : excursii, team-bulding ;
  • asigurare medicala ;
  • masina de serviciu ;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?