Inginer constructor, Sef santier

Cerintele postului:

  • Absolvent Universitatea Tehnica de Constructii
  • Cunostinte tehnice aprofundate
  • Experienta de 5-6 ani in  proiecte/constructii industriale
  • Cunostinte de operare MS Office, e-mail, internet
  • Lb. Engleza – nivel conversational constituie avantaj
  • Permis de conducere categ. B

 Responsabilitatile postului:

  • Coordonare santier constructii industriale in Mogosoaia;
  • Verificare calitativa si cantitativa a lucrarilor executate de catre subantreprenori si echipe proprii;
  • Intocmire situatii lucrari executate, documente necesare cartiiconstructiei;
  • Intocmire si urmarire grafice executie lucrari;
  • Colaborare cu departamentul de arhitectura/proiectare/instalatii electrice sau sanitare in vederea solutionarii diverselor probleme pe parcursul lucrarilor;
  • Propunere solutii pentru diversele probleme aparute;
  • Comanda, receptie materiale, organizare santier;
  • Urmarire respectare regulament protectia muncii,

Profilul candidatului:

  • Persoana dinamica, cu initiativa care sa dovedeasca incredere, responsabilitate, seriozitate si implicare;
  • Puternic orientat catre solutii;
  • Abilitati de coordonare echipe proprii si subantreprenori;
  • Persoana stapana pe sine, persuasiva, energica, viziune de ansamblu;
  • Spirit de echipa, flexibilitate si perseverenta;
  • Corectitudine si capacitate de argumentare in luarea deciziilor.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC SAGEX CONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC SAGEX CONSTRUCT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC SAGEX CONSTRUCT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?