Inginer Constructor

Cerinte:
- Studii superioare de lunga durata absolvite cu diploma de licenta in domeniul inginerie civila;
- Cunostinte de baza in domeniul constructiilor;
- Cunoasterea pachetului de programe MS Office;
- O buna cunoastere a utilizarii PC-ului;
- Cunoasterea limbii engleze nivel mediu-avansat scris si vorbit;
- Abilitati de comunicare, atitudine pozitiva, discretie, loialitate, capacitate organizatorica, flexibilitate, capacitate de analiza si sinteza.

Descrierea postului:
- Urmareste desfasurarea lucrarilor;
- Preda si receptioneaza dupa aprobare documentatii pe specialitati;
- Primeste si verifica din punct de vedere al incadrarii in norme si preturi din contractual de executie situatiile de plata;
- Asigura indeplinirea sarcinilor de secretariat – receptionare/transmitere corespondenta;
- Asigura stocarea tuturor documentelor pe serverul companiei.

Se ofera:
- Conditii de munca deosebite, intr-un mediu dinamic, stimulativ si motivant;
- Posibilitatea integrarii intr-o echipa tanara;
- Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul unor proiecte de anvergura.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Hafner-Solutions pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Hafner-Solutions pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Hafner-Solutions locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?