Inginer departament tehnic

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice;
  • MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • AutoCAD 2D – nivel avansat;
  • Engleză – nivel mediu;
  • Experienţa in domeniul constructiilor metalice reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului:

  • Intocmirea documentațiilor specifice construcțiilor metalice;
  • Cunoaşterea procesului tehnologic, elaborarea metodelor de lucru;
  • Adaptarea rapidă la cunoașterea procesului tehnologic specific construcțiilor metalice;
  • Cunoașterea normelor de SSM si PSI.

Beneficii:

  • Laptop si telefon de serviciu;
  • Abonament servicii medicale la clinica privata;
  • Programe de instruire și dezvoltare;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INOVECO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INOVECO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INOVECO S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?