Inginer echipamente productie

Pentru o fabrica producatoare de capsule din gelatina pentru uz farmaceutic suntem in cautarea unui Inginer intretinere si reparatii.

Candidatul ideal:

  • Are experienta intr-o unitate de productie in functii cu responsabilitati reglare/ ajustare, intretinere si reparatii;
  • Are studii superioare in domeniul tehnice ( mecatronica/ electrica/ automatica/ electronica);
  • Are cunostinte tehnice;
  • Are abilitati minime in utilizarea calculatorului;
  • Are cunostinte de baza de limba engleza.

Responsabilitati:

  • Realizeaza intretinerea corectiva si planificata a echipamentelor si utilajelor;
  • Realizeaza intretinerea prevenitva a echipamentelor si utilajelor;
  • Intervine in caz de avarie a echipamentelor din fabrica;
  • Realizeaza analiza capsulelor respinse in activitatea de productie prin intermediul echipamentelor electronice de sortare;
  • Participa la validarea pentru calificarea/recalificarea echipamentelor electronice de sortare;
  • Realizeaza configurarea echipamentelor de sortare la inceperea unui lot nou;

Program de lucru in ture de zi si de noapte; 5 zile lucrate cu 2 zile libere/ 2 zile lucrate cu 5 libere

Locatie: Soseaua Chitilei

Pachet beneficii:
- se asigura transport din zona 1 Mai, sector 1 + decont de transport lunar
- sporuri pentru turele de noapte si weekend;
- bonuri de masa in suma de 300 lei lunar;
- asigurare medicala privata
- prima de sarbatori

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?