Inginer Electric

Responsabilități principale:

  • Gestionează programele de revizii și reparații lunare, săptămânale și anuale la instalațiile și echipamentele electrice de măsură și de automatizări.
  • Asigură funcționarea, în condiții de siguranță sporită, a instalațiilor și echipamentelor electrice de măsură și de automatizări în concordanță cu documentația tehnică.
  • Gestionează alocarea resurselor materiale și umane asfel încât costurile de mentenanta sa fie minime
  • Răspunde de verificarile metrologice de stat si verificarile conform normativelor si legilor in vigoare a instalatiilor si echipamentelor electrice de masura si de automatizare.

Ce oferim:

  • Mediu de lucru care încurajează performanța și dezvoltarea continuă.
  • Program de lucru flexibil.
  • Pachet salarial motivant, premiu de performanță, pachet flexibil de beneficii.

Candidatul pe care îl căutăm va avea:

  • Studii superioare în domeniul ingineriei mecanice.
  • Experiență relevantă într-un post similar, în domeniul mentenanței echipamentelor industriale.
  • Abilități de relaționare, comunicare și spirit de echipă.
  • Initiațivă și preocupare pentru îmbunătățire continuă.
  • Spirit de observatie si atentie la detalii.
  • Abilități de operare computer.
  • Preocupare cu privire la respectarea regulilor SSM.
  • Motivație pentru dezvoltare și învățare continuă.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Geocycle Romania pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Geocycle Romania pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Geocycle Romania locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?