Inginer Electric

Cu o istorie de peste 21 de ani, Electrogrup furnizeaza solutii complete de infrastructura energetica, de telecomunicatii si constructii industriale si civile, la nivel national si international. Compania face parte din grupul E-INFRA, lider pe piata de servicii integrate de infrastructura din Romania, din care fac parte 5 companii si peste 700 de angajati.

Electrogrup este antreprenor general in proiecte complexe de constructii in Romania si in afara granitelor. Suntem specializati in constructii industriale, dar serviciile noastre acopera orice domeniu, de la constructii civile la parcuri fotovoltaice, toate executate la cel mai inalt nivel de calitate si profesionalism.

Deschidem o noua oportunitate de cariera in cadrul diviziei energetice si cautam un Inginer Implementare Energetic pentru sediul din Cluj-Napoca, care sa se alature echipei de proiectare pentru a livra proiecte aliniate cu standardele de calitate si obiectivele companiei.

Responsabilitati:

  • Sa planifice resursele si lucrarile noi
  • Sa urmareasca stadiul implementarii proiectelor
  • Sa gestioneze necesarul de materiale si echipamente
  • Sa gestioneze documentele necesare pe parcursul implementarii lucrarilor si la final pentru receptie si cartea constructiei
  • Sa organizeze documentele pentru dosarul de decontare lucrare
  • Sa mentiona relatia cu beneficiarul si furnizorii de echipamente
  • Sa gestioneze procesul de mentenanta si garantie lucrari
  • Sa ofere suport pentru implementarea lucrarilor fotovoltaice
  • Sa gestioneze procesul de mentenanta parcuri fotovoltaice existente
  • Sa gestioneze proiectul de smart metering clienti rezidentiali si industriali

Cerinte minime:

  • Studii superioare in domeniul energetic
  • Experienta de 2-3 ani in domeniu
  • Cunostinte de limba engleza (nivel mediu)
  • Abilitati excelente de organizare, prioritizare a activitatilor si relationare cu clientii
  • Disponibilitate la deplasari

Avantaje:

  • Autorizare ANRE

Ce oferim:

  • Schema de salarizare si beneficii axata pe rasplatirea performantei
  • Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
  • Un mediu de lucru dinamic, profesionist, in care dezvoltarea personala este incurajata
  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii
  • Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ELECTROGRUP S.A. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ELECTROGRUP S.A. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ELECTROGRUP S.A. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?