Cerinte:

  • Studii superioare tehnice (electric, electrotehnic, automatizari);
  • Experienta in domeniul instalatiilor foraj sonde constituie un avantaj.
  • Minim 3 ani experienta in reparatii si intretinere echipamente electrice industriale;
  • Persoană dinamică, cu iniţiativă, motivată să lucreze în mediul industriei petroliere;
  • Bune abilităţi de comunicare si relationare.

Oferim:

  •  contract de munca pe perioada nedeterminata
  • salariu motivant + bonusuri(Craciun, Paste, zi de nastere, etc)+spor de fidelitate
  • asigurare/decontare transport
  • program de lucru Luni - Joi de la lade minute pauza de masa care nu este inclusa in programul de lucru) Vineri: de la la .

Responsabilitati: conform fisei postului

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la COD GAS ENTERPRISE S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la COD GAS ENTERPRISE S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are COD GAS ENTERPRISE S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?