Inginer Electromecanic/Inginer Mentenanta

Cerinte

  • studii superioare in domeniul tehnic
  • cunostinte tehnice solide in domeniul mecanic, electric, automatica;
  • persoana dinamica, cu initiativa, pasionat de tehnologie, mecanica, automatizari
  • cunostinte de limba engleza reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:

  • Coordonarea si organizarea departamentului de mentenanta;
  • Asigurarea functionarii continue a echipamentelor si a masinilor utilizate in fabrica, in procesul de productie;
  • Asigurarea lucrarilor programate de mentenanta, abordarea problemelor neplanificate si reparatiile de urgenta;
  • Diagnosticarea,repararea si optimizarea sistemelor si echipamentelor din cadrul fabricii;
  • Planificarea activitatilor de reparatii si modernizari electrice din unitate;
  • Respectarea conditiilor de calitate, securitate si sanatate in munca la efectuarea lucrarilor de reparatii pe linie electrica.
  • Organizarea achizitiilor de piese componente, accesorii etc.

Se ofera:

  • pachet salarial atractiv + beneficii
  • un loc de muncă provocator într-un mediu de lucru dinamic
  • posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie multinationala

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC FERROBETON ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC FERROBETON ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC FERROBETON ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?